Data dodania

Laur Innowacyjności 2021 - Sukces naszych naukowców!

Dnia 28 kwietnia br. wręczone zostały statuetki w XI edycji Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne Laur Innowacyjności 2021.

Bardzo miło nam poinformować, że Złoty Laur Innowacyjności 2021 trafił do zespołu Coverlan z firmy Terlan Sp. z o.o., który wraz z Profesorem Markiem Szostakiem, Profesorem Mateuszem Barczewskim oraz dr hab. inż. Jackiem Andrzejewskim z Zakładu Tworzyw Sztucznych opracował projekt: Bezwykopowa technologia renowacji rurociągów wodociągowych w technologii natryskiwania odśrodkowego z wykorzystaniem hybrydowych kompozytów szybkowiążących.

Serdecznie gratulujemy!

 

Celem Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne #LaurInnowacyjności organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelną Organizację Techniczną, jest promocja nowoczesnych produktów, technologii i usług.

 

Patronami konkursu o tytuł „Laur Innowacyjności” jest PAN, PARP, NCBR i Urząd Dozoru Technicznego. Redakcja Liderów Innowacyjności jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

Więcej o konkursie na https://www.laurinnowacyjnosci.pl/

 

Złoty laur innowacyjności
Złoty laur innowacyjności
Złoty laur innowacyjności
PL