Data wydarzenia

Dzień Organizacji Studenckich i Kół Naukowych Dzień 1

Dzień Organizacji Studenckich i Kół Naukowych to wydarzenie, podczas którego studenci Kół Naukowych i Organizacji Studenckich działających w Politechnice Poznańskiej mają możliwość przedstawienia owoców swojej pracy. W ramach DOSiKN każdy może zobaczyć co przygotowali studenci, obejrzeć ich projekty oraz porozmawiać o działaniach koła. Nie zabraknie też konkursów, które będą się odbywać w trakcie wydarzenia. Wszystkie wydarzenia odbędą się w Centrum Wykładowym. 

 

Poniedziałek: 

W poniedziałek 18.10, w godzinach 9:00 - 15:00 będzie można poznać prace studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania, dzieła studentów Wydziału Architektury oraz eksperymenty studentów Wydziału Technologii Chemicznej. 

Wtorek: 

We wtorek 19.10, w godzinach w godzinach 9:00 - 15:00, zobaczymy co przygotowali studenci Wydziału Informatyki i Telekomunikacji oraz co mają dla nas studenci Wydziału Inżynierii Materiałowej i Fizyki Technicznej.

Środa: 

W środę 20.10, w godzinach 9:00 - 15:00 będziemy mogli podziwiać projekty studentów Wydziału Inżynierii Mechanicznej oraz prace studentów Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki.

Czwartek: 

W czwartek 21.10, w godzinach 9:00 - 15:00 będzie można poznać projekty studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu oraz wynalazki studentów Wydziału Automatyki, Robotyki i Elektrotechniki.

Piątek: 

W piątek 22.10, w godzinach 9:00 - 15:00 w Centrum Wykładowym pojawią się Organizacje Studenckie, które przedstawią nam swoje działania oraz czym się zajmują. 

Plakat